Шаранска въдица Formax Thunder Carp 3.60 м, 3 lb
-
49.80€ / 97.40 лв. / 97.40лв.
- Код на продукта: 20958
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Солидна, здрава и много прецизно изработена шаранска въдица от високомодулен карбон в комплект с олекотени SIC водачи, подходящи за плетени влакна.
Formax Thunder Carp е идеално решение за всеки риболовец, който иска да практикува шаранджийски риболов на тежко.
Бланките са в черен матиран цвят и са сравнително тънки. Пръчката е с работна дължина 3,60 м. Окомплектована с 6 надеждно закрепени водача, позволяващи безпроблемна употреба на плетени влакна.
Сред предимствата на тази пръчка е дължината на дръжката. Макародържачът е монтиран на оптимална позиция, така че дръжката позволява достатъчно широк захват, гарантиращ постигането на търсената дистанция, като същевременно не е некомфортно дълга.
| Модел | Thunder Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 348 г |
| Тр. дължина | 185 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 17.3 мм |
| Диам. на върха | 3 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
