Fox EOS-X Tele, 3.90 м, 3.5 lb, Шаранджийски телескоп
-
от
-
78.21€ / 152.97 лв. / 152.97лв.
- 86.90€ / 169.96 лв. / 169.96лв.
- спестяваш: 8.69€ / 17.00€
- Код на продукта: 48579
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Fox EOS-X Tele е нова серия шаранджийски телескопични въдици. Моделът комбинира стегната акция и премиум визия с компактна дължина при транспортиране - отлично решение за риболовци, които търсят практичност без компромис в представянето.🚗🎣
Изработена от качествен карбон, бланката е лека и стабилна при натоварване, с плавен строй, който се справя ефективно при схватка с трофейни шарани и амури. Акцията от 3.5 lb позволява замятане на тежки монтажи, както и работа с хранилки при по-големи дистанции.
Телескопичната конструкция улеснява транспортирането, без това да влияе негативно на чувствителността или здравината при вадене. 🏕️🐟
- Дължина на въдицата: 3.90 м
- Дължина на дръжката: 60 см
- Акция: 3.5 lb
- Тегло: 338 г
- Високомодулна карбонова конструкция
- Компактна при транспорт
- SIC водачи
- DPS макародържач
Fox EOS-X Tele е практичен и ефективен спътник за всеки модерен шаранджия!
| Модел | EOS-X |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 338 г |
| Тр. дължина | 134 см |
| Брой секции | 6 |
| Брой водачи | 5 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 18 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
