Спининг комплект Ugly Stik Power Medium Combo 2.44 м, 10-15 lb
-
79.84€ / 156.15 лв. / 156.15лв.
- 99.80€ / 195.19 лв. / 195.19лв.
- спестяваш: 19.96€ / 39.04€
- Код на продукта: 45240
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Mitchell Tanager III SW Boat Combo е комплект, специално създаден за морски тролинг.
Състои се от здрава въдица и надеждна макара, като е проектиран да издържа на соленоводни условия и тежки натоварвания.
Въдицата е изработена от устойчив карбон-композитен материал, които осигуряват здравина и издръжливост, а водачите са антикорозионни, за да се предотврати повреждане при контакт със солената вода.
Макарата, включена в комплекта, е с плавен и мощен механизъм, предназначен за лесно справяне с по-големи морски риби.
Комплектът е подходящ както за начинаещи, така и за по-опитни риболовци, които търсят надеждност и ефективност.
Въдица Mitchell Tanager III SW
- Карбон-композитни бланки
- TS водачи със стоманени рамки
- Устойчивост на корозия
- Дължина на въдицата: 2.40 м
- Акция: 100 - 300 г
- Тегло на въдицата: 299 г
Макара Mitchell Tanager III SW 6000
- Лагери: 4 бр.
- Алуминиева шпула
- Капацитет на шпулата: 0.50 - 105
- Преден аванс
- Предавателно число: 5.2:1
- Тегло на макарата: 416 г
Характеристики
| Модел | Power Combo |
| Дължина | 2.44 м |
| Акция | 10-15 lb |
| Тегло | 566 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 7 |
| Материал | Карбон+Фибростъкло |
| Диам. в основата | 12.5 мм |
| Вид риболов | Спининг |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
