Шаранджийска въдица JRC Cocoon 2G Specimen 3.90 м, 3.5 lb, 2 части
-
от
-
118.95€ / 232.65 лв. / 232.65лв.
- Код на продукта: 25742
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Cocoon 2G Specimen - новата генерация на познатия и много популярен модел шаранджийски въдици от JRC.
Модел, подходящ както за начинаещи, така и за напреднали в този риболов.
Характеризира се с тънка, но мощна и здрава бланка от 30Т карбонов материал.
Полупараболичният дизайн гарантира ефективно справяне с едри и трофейни риби.
Разполага с удобна дръжка от Duplon - иновативна и устойчива материя, която осигурява стабилен захват.
Оборудвана с олекотени LTS SIC водачи с минималистичен дизайн.
Качественият DPS макародържач и метална тапа с логото на производителя допълват стилната визия на въдицата.
- Cocoon 2G Specimen
- Конструкция от 2 части
- Тънка бланка
- Високомодулен 30T карбон
- DPS макародържач
- Олекотени LTS SIC водачи
- 50 мм първи водач
- Дръжка от Duplon
- Стилен дизайн
- Безкомпромисно качество на изработка
- Дължина на въдицата: 3.90 м
- Дължина на дръжката: 65 см
- Акция: 3.5 lb
- Тегло: 453 г
- За риболов на шаран
| Модел | Cocoon 2G |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 453 г |
| Тр. дължина | 200 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 30Т карбон |
| Диам. в основата | 16 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
