Спод-маркер въдица Shimano Tribal TX-Plus Spod & Marker 3.66 м, 5 lb
-
от
-
133.11€ / 260.34 лв. / 260.34лв.
- 147.90€ / 289.27 лв. / 289.27лв.
- спестяваш: 14.79€ / 28.93€
- Код на продукта: 26518
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Въдиците TX-Plus Spod & Marker съчетават по прекрасен начин отлична функционалност с атрактивна цена.
Независимо от вида и размерите на използваните ракети за захранване, въдицата се справя перфектно.
Когато се ползва с маркер, широките водачи осигуряват необходимата сензитивност за максимално точно проучване на дъното. На долната секция са предвидени обозначения за лесно измерване на дълбочината.
За разлика от много алтернативни модели въдици, TX-Plus има достатъчна мощност при замятане без това да е за сметка на чувствителността.
Изцяло високомодулната карбонова бланка опосредства лесно замятане на дистанция, което се подпомага от солидните и надеждни SeaGuide SiC водачи, подходящи и за плетени влакна.
Този модел на Shimano се предлага в два варианта с дължини 3.66 и 3.97 м.
- Спод и маркер въдица
- Високомодулен карбон
- SeaGuide SiC водачи
- 50 мм първи водач
- Мощност и здравина
- Невероятна сензитивност
- Обозначения на долната секция за измерване на дълбочината
- EVA покритие на дръжката
- Дължина на въдицата: 3.66 м
- Дължина на дръжката: 62 см
- Акция: 5.00 lb
- Тегло: 437 г
- За риболов на шаран
| Модел | Tribal TX |
| Дължина | 3.66 м |
| Акция | 5 lb |
| Тегло | 437 г |
| Тр. дължина | 187 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 16 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
