Спод въдица за шаран JRC Defender Spod 3.60 м, 5.5lb, 2 части
-
82.90€ / 162.14 лв. / 162.14лв.
- Код на продукта: 35450
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Спод вариант от популярната серия шаранджийски въдици JRC Defender.
- Модел: JRC Defender Spod 3.60м 5.5lb
- 24Т карбон-композитен материал
- За захранване с ракета, спомб
- Здрава и мощна въдица
- Отличен баланс
- LTS SiC водачи
- Надежден DPS макародържач
- 50 мм външен диаметър на първи водач
- EVA дръжка
- Конструкция от 2 секции
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Транспортна дължина: 188 см
- Акция: 5.5 lb
- Дължина на дръжката: 60 см
- Тегло: 460 г
- За риболов на шаран
Иновативният 24Т карбон-композитен материал обединява здравина, мощност и гъвкавост за постигане на отличните характеристики на тази въдица.
Пръчката е солидна и надеждна, отлично балансирана и с оптимален строй за безпроблемно и комфортно замятане на тежки ракети и спомбове със захранка.
Окомплектовката на JRC Defender Spod е на същото високо ниво. Включва LTS SiC водачи, монтирани стабилно на бланката, както и DPS макародържач.
Разделената дръжка с дължина 60 см осигурява удобен широк захват за замятане при необходимост от захранване на далечни разстояния.
Характеристики
| Модел | Defender |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 5.5 lb |
| Тегло | 460 г |
| Тр. дължина | 188 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 17 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
