Телескопична въдица за шаран JRC Defender MKII Tele 3.60 м, 3 lb
-
от
-
61.80€ / 120.87 лв. / 120.87лв.
- Код на продукта: 45184
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
JRC Defender MKII Tele - шаранджийска телескопична въдица, съчетаваща висока производителност и лесно преносима конструкция.
Подходяща за риболовци, които се нуждаят от компактно решение без компромиси със здравината.
Предимства:
- Компактни транспортни размери
- Високомодулни 24Т карбонови бланки
- Отлична изработка
- Здравина и мощност
- Класни LS SiC водачи
Въдицата е изработена от високомодулен 24T карбонов материал, осигуряващ отлична чувствителност и издръжливост, което я прави подходяща за улов на едри шарани и други трофейни риби.
Оборудвана е с висококачествени LS SiC водачи, които осигуряват минимално триене и позволяват работа с плетени и монофилни влакна.
Ергономичната EVA дръжка в съчетание с DPS макародържача гарантира удобен и сигурен захват при кастинг и изваждане на улова.
Defender MKII Tele е въдица, която спомага за лесната подготовка и транспортиране на оборудването, като същевременно ще ви донесе пълноценно удоволствие при риболова на шаран!
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 60 см
- Акция: 3.00 lb
- Тегло: 268 г
| Модел | Defender MKII |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 268 г |
| Тр. дължина | 96 см |
| Брой секции | 6 |
| Брой водачи | 5 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 19 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
