Тролинг въдица Remixon Kudos Dog Fighter 1.80 м, 15 кг
-
22.63€ / 44.26 лв. / 44.26лв.
- 45.25€ / 88.50 лв. / 88.50лв.
- спестяваш: 22.62€ / 44.24€
- Код на продукта: 23402
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Специализирана въдица за тролинг и други видове риболов от лодка.
Впечатлява с относително тънка, но много здрава и стегната бланка за максимална устойчивост на екстремно и интензивно натоварване при улов на едри и борбени риби.
Remixon Kudos Dog Fighter е с конструкция от две секции, като се разглобява в областта над дръжката.
Окомплектовката включва двуточково монтирани изключително надеждни SIC водачи с устойчиви рамки.
Дръжката с удължена предна част е изработена от EVA материал с висока плътност за сигурен силов захват.
- Модел: Remixon Kudos Dog Fighter 1.80м 15кг
- Специализирана въдица за риболов от лодка
- Високомодулен карбон
- Невероятна здравина и сигурност
- Двуточково монтирани SiC водачи
- Солиден макародържач
- EVA дръжка за силов захват
- Дължина: 1.80 м
- Транспортна дължина: 120.5 см
- Акция: 15 кг
- Тегло: 276 г
Характеристики
| Модел | Dog Fihgter |
| Дължина | 1.8 м |
| Акция | 15 кг |
| Тегло | 276 г |
| Тр. дължина | 120 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 10 мм |
| Вид риболов | Тролинг |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
