Шаранджийски телескоп Fox EOS-X Tele, 3 м, 3 lb
-
от
-
64.99€ / 127.11 лв. / 127.11лв.
- Код на продукта: 52267
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Шаранджийският телескоп Fox EOS-X Tele предлага професионално качество на достъпна цена. Идеален за всеки шаранджия, който търси надежден и компактен телескоп за улов на шаран.
Ключови характеристики
- Дължина: 3.00 метра
- Акция: 3.0 lb (либри)
- Материал: Карбонова конструкция с нисък процент смола
- Водачи: Slik система с 40мм стартов водач
- Макародържач: Висококачествен 18мм
- Дръжка: Ергономична, 56 см
- Протектор за водачите
Предимства за риболова на шаран
Усилената бланка осигурява отлична чувствителност и бърза реакция при кълване 🎣 Лекият карбонов материал намалява теглото без да жертва здравината.
Минималистичният дизайн с матово черно покритие придава стилен вид. Телескопичната конструкция позволява лесно транспортиране до всяко риболовно място.
Подходящ както за начинаещи, така и за опитни риболовци на шаран. Отличен избор за речен и езерен риболов 🐟
Защо да избера телескопична въдица Fox EOS-X?
Телескопичната конструкция е компактна и лесна за транспорт. Карбоновият материал осигурява здравина при малко тегло, а цената е конкурентна.
За какви видове води е подходяща въдицата?
Отлична за езера, язовири и по-големи реки. Дължината от 3 метра позволява добра далечина на замятане.
Каква акция означава 3.0 lb?
Акцията 3.0 либри показва максималното препоръчително натоварване. Подходяща за средни и по-едри шарани при използване на подходящ монтаж.
Подходяща ли е за начинаещи?
Да, телескопът Fox EOS-X е отличен избор за начинаещи. Лесен е за използване, компактен и осигурява добро усещане при кълване.
Как да поддържам телескопа си?
След всеки риболов почиствайте въдицата. Съхранявайте я на сухо място в защитния калъф.
Каква макара да комбинирам с този телескоп?
Препоръчително е макара с капацитет поне 200м монофилно влакно 0.30мм. Размер 4000-5000 ще е оптимален за този телескоп.
Характеристики
| Модел | EOS-X Tele |
| Дължина | 3 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 256 г |
| Тр. дължина | 114 см |
| Брой секции | 6 |
| Брой водачи | 5 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 16.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
