Комплект за сом DAM Full Cat Allround 2.85 м, 100-250 г, 8000 CMB
-
82.50€ / 161.36 лв. / 161.36лв.
- Код на продукта: 46962
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Комплект DAM Full Cat Allround Combo за риболов на сом.
Този сет включва въдица и макара, създадени да работят в синхрон за оптимални резултати.
Характеристики на въдицата:
- Материал на бланката: Солидна композитна бланка, осигуряваща комбинация от здравина и чувствителност.
- Водачи: Здрави тройни SIC водачи, подходящи за използване с плетени влакна.
- Дръжка: Ергономична EVA дръжка за комфорт по време на продължителен риболов.
- Дължина: 2.85 м
- Акция: 100 - 250 г
Характеристики на макарата:
- Размер 8000
- 3+1 сачмени лагера за гладка работа
- Безкрайна антиреверс система
- CNC обработен месингов пиньон
- Алуминиева шпула с голяма вместимост, подходяща за дебели влакна
- Капацитет на шпулата: 0.40 - 390 / 0.45 - 310 / 0.50 - 250
- Алуминиева дръжка
- TPE ергономична ръкохватка за сигурен захват
- Предавателно число: 5.1:1
Със своите висококачествени компоненти и надеждна конструкция, DAM Full Cat Allround CMB осигурява необходимата мощност и издръжливост за успешен риболов.
Характеристики
| Модел | Full Cat Allround |
| Дължина | 2.85 м |
| Акция | 100-250 г |
| Тегло | 1.6 кг |
| Тр. дължина | 148 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 8 |
| Материал | Карбон Композит |
| Диам. в основата | 20 мм |
| Вид риба | Сом |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
