Osako Hunter Carp 12FT, 3.6 м, 3.5 lb, Въдица за шаран, 2+1 части
-
61.55€ / 120.38 лв. / 120.38лв.
- Код на продукта: 48989
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Osako Hunter Carp 12FT - шаранска въдица с комбинирана конструкция, която се характеризира с перфектен баланс между мощност, мобилност и прецизност при улова на шаран.
Основната характеристика е иновационната телескопична дръжка, която позволява използването на въдицата както на 3.60 м, така и на 3.00 м. Това осигурява:
✅ Увеличена дистанция на замятане: Позволява достигане на по-големи дистанции, което е особено полезно при риболов в по-големи затворени водоеми или при необходимост от замятане на линията на точно определено място.
✅ Оптимален контрол: Удължената дръжка осигурява по-добър контрол върху въдицата, особено при изваждане на трофейна риба.
✅ Подобрена маневреност: Използването на въдицата с прибрана дръжка и работна дължина от 3.00 м позволява по-лесно маневриране и удобство при риболов от лодка.
✅ Комфорт при транспортиране: Въдицата може да се събере до компактни размери /146 см транспортна дължина/, което улеснява нейното пренасяне и съхранение.
Изработена от високомодулен T30 карбон, въдицата предлага лекота и устойчивост при замятане и борба с едри екземпляри.
- Дължина на въдицата: 3.60 м /възможност за ползване на 3.00 м/
- Дължина на дръжката: 64 см
- Транспортна дължина: 146 см
- Акция: 3.5 lb
- Тегло: 325 г
- За риболов на шаран
| Модел | Hunter Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 325 г |
| Тр. дължина | 146 см |
| Брой секции | 2+1 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 30Т карбон |
| Диам. в основата | 16 мм |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
