Шаранджийска въдица JRC Defender Carp Rod 3.90 м, 3.5 lb
-
от
-
76.90€ / 150.40 лв. / 150.40лв.
- Код на продукта: 22657
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Обновена и с по-модерен външен вид, добре познатата серия шаранджийски въдици JRC Defender отново е на пазара.
Иновативният 24Т карбон-композитен материал обединява здравина, мощност и гъвкавост за постигане на отличните характеристики на тази въдица.
Пръчката е отлично балансирана и с оптимален строй, който осигурява ефективна работа на бланката и същевременно запазва удоволствието от схватката с рибата.
Окомплектовката е на същото високо ниво. Включва SiC водачи, монтирани стабилно на бланката, както и DPS макародържач.
Разделената дръжка с дължина 62 см осигурява удобен широк захват за замятане на далечни разстояния.
Стилна и много практична въдица, която може да се използва както от начинаещи, така и от напреднали в риболова на шаран.
- Модел: JRC Defender Carp Rod 3.90м 3.5lb
- 24Т карбон-композитен материал
- За риболов на шаран
- Здрава и мощна въдица
- Отличен баланс
- Оптимален прогресивен строй
- TS SiC водачи
- Надежден DPS макародържач
- 40 мм първи водач
- EVA дръжка
- Конструкция от 3 секции
- Дължина на въдицата: 3.90 м
- Транспортна дължина: 135.5 см
- Акция: 3.50 lb
- Строй: прогресивен
- Дължина на дръжката: 62.0 см
- Тегло: 414 г
| Модел | Defender |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 414 г |
| Тр. дължина | 136 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 7 |
| Материал | 24T карбон-композит |
| Диам. в основата | 18.8 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
