Въдица за шаран Shimano Tribal TX2 Specimen TX2A10300, 3.05 м, 3 lb, 2 части
-
от
-
122.22€ / 239.04 лв. / 239.04лв.
- 135.80€ / 265.60 лв. / 265.60лв.
- спестяваш: 13.58€ / 26.56€
- Код на продукта: 46102
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Shimano Tribal TX2 Specimen е въдица, създадена да покрие завишените изисквания за надеждност и производителност на модерните риболовци на шаран.
Тази серия въдици е усъвършенствана спрямо TX1, предлагайки подобрени характеристики и по-голяма мощност.
Бланката е изработена от карбон XT60, който осигурява здравина, чувствителност и отлични кастинг характеристики.
TX2 Specimen се отличава с прогресивен строй, който позволява както далечни замятания, така и ефективна борба с едри риби.
Независимо дали сте опитен шаранджия или тепърва навлизате в този риболов, Shimano Tribal TX2 Specimen ще ви осигури необходимата увереност и контрол във всяка ситуация.
Тази въдица е отличен избор за риболов на шаран, амур и други едри риби, като предлага перфектен баланс между качество и функционалност.
- Модел: TX2A10300
- На две секции
- XT60 карбон
- Водачи Shimano Hardlite Stainless Steel
- DPS макародържач
- EVA дръжка
- Дължина на въдицата: 3.05 м
- Дължина на дръжката: 61 см
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 255 г
| Модел | TX2 Specimen |
| Дължина | 3.05 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 307 г |
| Тр. дължина | 157 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Строй | Progressive |
| Материал | XT60 карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
