Шаранджийска въдица Mikado Intro Carp II 3.9 м, 3 lb
-
от
-
48.90€ / 95.64 лв. / 95.64лв.
- Код на продукта: 38737
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Mikado Intro Carp II е шаранска въдица със страхотно качество в този ценови клас.
Тя е е продължение на много успешната серия бюджетни шаранджийски пръчки Intro.
Отличава се с нови, по-бързи бланки, завършени с класически матов дизайн, оборудвани с 50-милиметров водач.
- Въдица от три секции
- Прецизна изработка
- Високомодулен карбон
- Дължина на въдицата: 3.90 м
- Акция: 3.0 lb
- SiC водачи
- Брой водачи: 6 бр.
- 50 мм първи водач
- Ергономичен макародържач
- Дръжка с антихлъзгащо покритие
- Дължина на дръжката: 63 см
- Тегло: 456 г
- За риболов на шаран
Характеристики
| Модел | Intro Carp II |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 456 г |
| Тр. дължина | 135 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 17.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
