Шаранджийска въдица Mikado Intro Carp II 3.6 м, 3 lb
-
от
-
46.90€ / 91.73 лв. / 91.73лв.
- Код на продукта: 35123
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Mikado Intro Carp II е шаранска въдица със страхотно качество в този ценови клас.
Тя е е продължение на много успешната серия шаранджийски пръчки от икономично семейство Intro.
Отличава се с нови, по-бързи бланки, завършени с класически матов дизайн, въоръжени с 50 мм стартов водач.
- Въдица от три секции
- Прецизна изработка
- Високомодулен карбон
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Акция: 3.0 lb
- SiC водачи
- 50 мм първи водач
- Ергономичен макародържач
- Дръжка с антихлъзгащо покритие
- Дължина на дръжката: 60 см
- Тегло: 425 г
- За риболов на шаран
Характеристики
| Модел | Intro Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 425 г |
| Тр. дължина | 125 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 16.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
