Телескопична шаранска въдица JRC Defender Tele Carp 3.30 м, 3 lb
-
55.90€ / 109.33 лв. / 109.33лв.
- Код на продукта: 33206
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Телескопична версия на популярните въдици за риболов на шаран JRC Defender.
- JRC Defender TeleCarp 3.30м 3.0lb
- Дължина на въдицата: 3.30 м
- Транспортна дължина: 85 см
- Акция: 3.0 lb
- Строй: Прогресивен
- Дължина на дръжката: 60 см
- Тегло: 265 г
Създадени на базата на бланки от 24Т карбон-композитен материал.
Притежават нужната здравина, мощност и гъвкавост, което ги прави подходящи за риболов при различни условия.
Въдицата е много добре балансирана и с оптимален строй, който осигурява ефективна работа на бланката и същевременно запазва удоволствието от схватката с рибата.
JRC Defender TeleCarp е оборудвана с LTS SiC водачи, DPS макародържач и удобна дръжка с дължина 60 см.
Важно преимущество на модела е относително малката транспортна дължина, която позволява лесно съхраняване и транспортиране.
- 24Т карбон-композитен материал
- Телескопична конструкция
- За риболов на шаран
- Здрава и мощна въдица
- LTS SiC водачи
- DPS макародържач
- EVA дръжка
Характеристики
| Модел | Defender |
| Дължина | 3.3 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 265 г |
| Тр. дължина | 85 см |
| Брой секции | 6 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 18 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
