Телескопична въдица за шаран Daiwa Ninja Tele Carp 12FT, 3.60 м, 3 lb
-
от
-
61.50€ / 120.28 лв. / 120.28лв.
- Код на продукта: 55249
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Телескопичната въдица за шаран Daiwa Ninja X Tele Carp е проектирана за риболовци, които търсят качество и мобилност. Изградена върху лека и тънка HMC+ карбонова бланка, тя осигурява отлични характеристики при замятане и перфектен баланс.
Предимства на въдицата
Моделът 3.60м (12ft) с акция 3.0lb е идеален за кастинг и точно позициониране на монтажите. 🎣
- HMC+ карбонова бланка - лека и здрава конструкция
- Коркова дръжка с EVA покритие - комфортен захват
- DPS макародържач - стабилно закрепване
- Прогресивна акция - универсална чувствителност
- 6 секции - компактна дължина при сгъване - 88см
- Тегло 287г - удобство при транспорт
Приложение във водоемите
Въдицата е отлична за риболов на шаран в езера и язовири, както и за хищници в по-дълбоки води. Телескопичната конструкция я прави изключително практична за пътувания 🐟
Каква е дължината при сгъване?
Сгъната е 88см, което я прави лесна за транспорт и съхранение.
Подходяща ли е за начинаещи?
Да, прогресивната акция и леката конструкция я правят отличен избор за начинаещи и напреднали.
Какво означава акция 3.0lb?
Означава тестовото натоварване на въдицата при замятане (монтажи с препоръчително тегло 70-100 г).
Колко тежи въдицата?
Теглото е 287г - лека и удобна за продължителен риболов.
Каква макара е подходяща?
Препоръчва се шаранска макара с капацитет 200-300м влакно 0.30-0.35мм.
Характеристики
| Модел | Ninja Tele Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 287 г |
| Тр. дължина | 88 см |
| Брой секции | 6 |
| Брой водачи | 5 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 19 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
