Риболовен детски комплект Mitchell Neuron Junior Combo, Purple
-
25.17€ / 49.23 лв. / 49.23лв.
- 35.95€ / 70.31 лв. / 70.31лв.
- спестяваш: 10.78€ / 21.08€
- Код на продукта: 23229
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Mitchell Neuron Junior Combo - бюджетен комплект, подходящ за деца.
Включва въдица и макара с навито монофилно влакно в прозрачен цвят и с подходящ диаметър.
Комплектът е удачен избор за риболов на спининг или с подвижна плувка.
Предлага се в два варианта в модерна цветова гама - оранжев и виолетов.
Въдица Mitchell Neuron Junior 170
- Композитна конструкция
- Дължина: 1.70 м
- EVA дръжка
- Вариант: Purple
- Акция: 6-12 lb
- Тегло: 117 г
Макара Mitchell Neuron 20FD
- Графитен корпус
- 1 лагер
- Капацитет на шпулата: 0.15-180 / 0.18-150 / 0.20-100
- С навито монофилно влакно в прозрачен цвят
- Предавателно число: 5.1:1
- Тегло: 217 г
Характеристики
| Модел | Neuron Junior |
| Дължина | 1.7 м |
| Акция | 6-12 lb |
| Тр. дължина | 88 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 4 |
| Материал | Композит |
| Диам. в основата | 12.3 мм |
| Вид риболов | Спининг |
Въпроси и отговори (1)
макарата има ли стоп лагер?
-
Макарата от този комплект е без стоп лагер.Беше ли полезен този отговор?
Показват се 1 до 1 от 1 (1 страници)
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
