Сгъваем нож Cold Steel Kudu
-
от
-
17.90€ / 35.01 лв. / 35.01лв.
- Код на продукта: 49201
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Cold Steel Kudu е голям и лек сгъваем нож, вдъхновен от традиционните модели със специфична заключваща система. С острие от стомана 5Cr15MoV, ножът предлага добро запазване на режещия ръб и лесно заточване.
Дръжката е изработена от здрав Zytel материал с текстура, наподобяваща дърво, която позволява сигурен захват. Теглото от 77 г го прави удобен за ежедневно носене.
Отключването се осъществява с ринг, който се издърпва, за да освободи острието. Този механизъм може да изисква малко практика, но предлага надеждност и сигурност при употреба.
-
Острие: 11 см, стомана 5Cr15MoV
-
Обща дължина: 25.5 см
-
Дръжка: Zytel с текстура, наподобяваща дърво
-
Тегло: 77 г
-
Заключване: Ring Lock
Cold Steel Kudu е подходящ за тези, които търсят голям, лек и достъпен нож за ежедневна употреба. Традиционният му дизайн и надеждност го правят предпочитан избор за много потребители.
| Обща дължина | 25.5 см |
| Дължина на острието | 11 см |
| Дебелина на острието | 2 мм |
| Широчина на острието | 22 мм |
| Дължина на дръжката | 14.5 см |
| Модел | Kudu |
| Тегло | 77 г |
| Материал | Неръждаема стомана |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
