Шаранджийска въдица, телекарп Daiwa Black Widow XT 3.90 м, 3.5 lb
-
65.90€ / 128.89 лв. / 128.89лв.
- Код на продукта: 47193
- Извън наличност
Daiwa Black Widow XT Tele Carp е шаранджийска въдица с телескопична конструкция, изработена от лека карбонова бланка. Предлага достатъчна мощност и много добри показатели за постигане на дистанция. Същевременно въдицата се справя впечатляващо при борба със закачената риба.
Окомплектована с общо 8 бр. олекотени керамични LS водачи с крачета от неръждаема стомана.
Всички водачи са със солидно двуточково монтиране. Daiwa Black Widow XT Tele Carp е шаранджийска въдица, разполагаща с голяма мощ и потенциал за натоварване при изваждане на трофейни шарани.
Притежава удобен DPS макародържач. Дръжката е с обща дължина 64 см, като макарата е позиционирана на 57 см от тапата на въдицата.
По цялата дължина на дръжката има противоплъзгащо покритие. Черната алуминиева тапа завършва естетически дизайна на въдицата.
- Въдица - телекарп
- Прецизна изработка
- Високомодулен карбон
- Дължина на въдицата: 3.90 м
- Акция: 3.5 lb
- LS водачи
- 50 мм външен диаметър на най-големия водач
- Ергономичен DPS макародържач
- Дължина на дръжката: 57 см
- Тегло: 353 г
- За риболов на шаран
| Модел | Black Widow |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 353 г |
| Тр. дължина | 115 см |
| Брой секции | 8 |
| Брой водачи | 7 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 19.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
