Шаранджийски комплект, 2 въдици, 2 макари и калъф FishPro Carp x2 Set
-
189.89€ / 371.39 лв. / 371.39лв.
- 223.40€ / 436.93 лв. / 436.93лв.
- спестяваш: 33.51€ / 65.54€
- Код на продукта: 52292
- Извън наличност
Комплектът FishPro Carp x2 Set е готово решение за любителите на шаранджийския риболов. Включва всичко необходимо за успешен излет на водоема 🎣
Перфектен избор за риболовци, които искат качествена екипировка на изгодна цена.
Съдържание на комплекта
- 2 броя въдици FishPro Pulse Carp - 3.90 м, 3.5 lb, 3 части
- 2 броя макари Extra Carp Big Carp EXC 70 - специализирани за риболов на шаран
- 1 брой калъф FishPro Carp Rod Holdall - 1.50 м, за безопасно съхранение и транспорт
💰 Закупуването на Шаранджийски комплект - 2 въдици, 2 макари и калъф FishPro Carp x2 Set позволява използването на 15% отстъпка от стандартните цени на продуктите, включени в комплекта!
Предимства
Въдиците са проектирани с акция 3.5 lb, подходяща за средни и големи риби 🐟
Макарите осигуряват плавно редене и надеждна работа при дълги сесии.
Калъфът защитава екипировката при транспорт и съхранение.
Приложение
Комплектът е идеален за риболов на шаран в езера, язовири и реки. Подходящ за начинаещи и напреднали риболовци, които търсят готово решение.
Поръчайте от Наслука и получете качествена екипировка на отлична цена! 🎯
Подходящ ли е комплектът за начинаещи?
Каква е дължината на въдиците?
Какво означава 3.5 lb акция?
Колко въдици побира калъфът?
Подходящи ли са макарите за дълги дистанции?
Може ли да се използва комплектът в реки?
Включва ли комплектът влакно и монтажи?
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тр. дължина | 136 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 30Т карбон |
| Диам. в основата | 15 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
