Спининг комплект Ugly Stik Hi-Lite Spinning Combo 1.83 м, 6-15 lb, Green
-
от
-
74.32€ / 145.36 лв. / 145.36лв.
- 92.90€ / 181.70 лв. / 181.70лв.
- спестяваш: 18.58€ / 36.34€
- Код на продукта: 45137
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Ugly Stik Hi-Lite Spinning Combo е топ клас комплект от въдица и макара с навито монофилно влакно, проектирани за спининг или риболов от лодка.
Предимства на Ugly Stik Hi-Lite Spinning Combo:
- Изключителна здравина и издръжливост
- Технология Ugly Tuff™ водачи
- Лека и комфортна конструкция
- Плавна и мощна макара
- Ярък и стилен дизайн
- Универсалност и надеждност
Въдицата е базирана на легендарната Ugly Stik конструкция, която използва патентована технология Ugly Tech™ с графит и фибростъкло, придавайки на пръчката несравнима здравина и устойчивост на огъване, без да увеличава теглото ѝ.
Моделът разполага и с Ugly Tuff™ водачи от неръждаема стомана, които осигуряват плавно движение на влакното и предотвратяват заплитанията.
Макарата е лека и плавна, с добре разпределен драг, който гарантира надеждност при улавянето на по-големи риби.
Ugly Stik Hi-Lite се предлага в ярки цветови опции, които не само придават стилен външен вид, но и подобряват видимостта на оборудването.
- Технология Ugly Tech™
- Дължина на въдицата: 1.83 м
- Дължина на дръжката: 25 см
- Акция: 6-15 lb
- Тегло на въдицата: 147 г
- Компактна и лека макара
- Плавен ход
- 5 лагера
- Вместимост на шпулата /lb-yds/: 4-190 / 6-140 / 8-110
- С навито монофилно влакно
- Предавателно число: 5.5:1
- Тегло на макарата: 243 г
- Цвят на комплекта: Зелен
- За спининг риболов, риболов от лодка
| Модел | Hi-Lite |
| Дължина | 1.83 м |
| Акция | 6-15 lb |
| Тегло | 390 г |
| Тр. дължина | 95 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон+Фибростъкло |
| Диам. в основата | 10 мм |
| Вид риболов | Спининг |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
