Спод макара DAM Darkside 4 Spod 7000S FD, 4+1 BB
-
от
-
61.02€ / 119.34 лв. / 119.34лв.
- 67.80€ / 132.61 лв. / 132.61лв.
- спестяваш: 6.78€ / 13.26€
- Код на продукта: 46869
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
DAM Quick Darkside 4 Spod 7000S FD е висококачествена спод макара, предназначена за риболов на шаран.
Тя е разработена на базата на доказаните модели Quick, което я прави изключително здрава и надеждна.
Специалната алуминиева шпула е проектирана за спод употреба и е оборудвана с три метални клипса за влакното, улесняващи точното замятане.
Графитното тяло и роторът осигуряват здравина и лекота, докато 3+1 сачмени лагери гарантират плавна и надеждна работа.
Макарата е снабдена с прецизна предна авансова система, голяма TPE дръжка за комфортно захващане и усилен алуминиев бигел.
Този модел предлага отлично съотношение между цена и качество, подходящо за всеки сериозен шаранджия.
- Шаранджийска макара
- За захранване
- Масивен графитен корпус
- Алуминиева шпула
- V-образен ръб на шпулата
- 3 метални клипса
- Метална дръжка с TPE ръкохватка
- 3+1 лагера
- Капацитет на шпулата: 30 lb - 200
- Пред. число: 5.1:1
- Max Drag: 15 кг
- За един оборот: 112 см
- Тегло: 590 г
Характеристики
| Капацитет на шпулата | 30 lb/200 |
| Модел | Darkside |
| Размер макара | 7000 |
| Брой лагери | 3+1 |
| Стоп лагер | Да |
| Тегло | 590 г |
| Пред. число | 5.1/1 |
| Метална шпула | Да |
| Доп. шпула | Не |
| Метална дръжка | Да |
| За един оборот | 112 см |
| Max Drag | 15 кг |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
