Телекарп Extra Carp Sirius Tele Carp 3.60 м, 3 lb
-
от
-
126.90€ / 248.19 лв. / 248.19лв.
- Код на продукта: 19029
- Експресна Безплатна доставкa
- Извън наличност
Висок клас телескопична шаранджийска въдица, отговаряща на изискванията и на най-взискателните риболовци.
Extra Carp Sirius Tele Carp е много качествено изработен модел със стилен дизайн.
Оборудвана със страхотни двустранно монтирани K-frame SiC водачи.
Върховият водач е със специална форма на ринга, елиминираща вероятността от протриване и скъсване на влакното. Могат да се ползват и плетени влакна.
Оборудвана с надежден и много солиден макародържач.
Въдицата е подходяща за модерен шаранджийски риболов на дъно в язовири, реки и канали.
- Солидна и качествена въдица
- Телескопична конструкция
- IM8 карбонови бланки
- Двуточково монтирани K-frame SiC водачи
- Удобен макародържач
- EVA дръжка
- Дължина: 3.60 м
- Транспортна дължина: 111.0 см
- Дължина на дръжката: 59 см
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 284 г
- За риболов на шаран
| Модел | Sirius Tele Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 284 г |
| Тр. дължина | 111 см |
| Брой секции | 6 |
| Брой водачи | 5 |
| Материал | IM8 карбон |
| Диам. в основата | 19 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
-
Не, моделът се предлага само на 3,60 м.Беше ли полезен този отговор?
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка


