Тролинг комплект Pioneer Trolling Master Set 1.83 м, 8-17lb/BG5000-XG
-
74.49€ / 145.69 лв. / 145.69лв.
- 87.64€ / 171.41 лв. / 171.41лв.
- спестяваш: 13.15€ / 25.72€
- Код на продукта: 51702
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Тролинг комплект Pioneer Trolling Master Set - чудесно решение за морски риболов от лодка на достъпна цена. Включва лимитирана карбонова въдица, прецизна макара и здраво плетено влакно. 🎣
💰 Закупуването на комплект Pioneer Trolling Master Set 1.83м, 8-17lb / BG5000-XG позволява използването на отстъпка от стандартните цени на продуктите, включени в него, в размер на 15%!
Въдица Pioneer Lumina SP
Изработена от високомодулен карбон с дължина 1.83 м и акция 7-21 г. Тест влакно 8-17 lb. Оборудвана със SiC водачи, устойчиви на солена вода, и солиден макародържач с карбонова ръкохватка.
- Дължина: 1.83 м
- Акция: 7-21 г
- Тест влакно: 8-17 lb
- Тегло: 161 г
- Устойчиви на корозия компоненти
Макара Pioneer Black Gold XG BG-5000XG
Модел с 5+1 прецизни лагера и преводно число 6.2:1. Двуцветна алуминиева шпула с перфорации. CNC обработена алуминиева ръкохватка (Power Knob). 🐟
- Максимален драг: 10 кг
- Капацитет: 0.37-220 / 0.40-190 / 0.44-150
- Ляво/дясно сменяема дръжка
Плетено влакно Pioneer Fire XG 4x
4-нишково влакно с гладка структура за далечни замятания. Висока устойчивост на износване и отлична чувствителност. Подходящо за морски и сладководен риболов на хищници.⚡
- Дължина: 200 м
- Диаметър / Тест: 0.23 мм / 13.6 кг
- Цвят: Dark Green
Приложение
Комплектът е идеален за тролинг и спининг на морски хищници. Подходящ за риболовци, търсещи здравина и надеждност на достъпна цена.
За какви видове риболов е подходящ този комплект?
Какъв е максималният драг на макарата?
Устойчиви ли са компонентите на солена вода?
Каква е дължината на въдицата?
Какво е преводното число на макарата?
Подходящ ли е комплектът за начинаещи?
Какъв е теглото на въдицата?
| Дължина | 1.83 м |
| Акция | 8-17 lb |
| Тегло | 576 г |
| Тр. дължина | 94 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 7 |
| Строй | Fast |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 9 мм |
| Вид риболов | Морски |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
