Тролинг въдица Abu Garcia Seven 2.10 м, 15 lbs
-
23.31€ / 45.59 лв. / 45.59лв.
- 25.90€ / 50.66 лв. / 50.66лв.
- спестяваш: 2.59€ / 5.07€
- Код на продукта: 17895
- Извън наличност
Информация
Надеждна и здрава въдица с композитна конструкция.
Предназначена за тролинг риболов.
Екипирана със стабилен макародържач, TS водачи и дръжка от плътен EVA материал за сигурен захват.
Независимо, че поначало приложението и оборудването на въдицата са за морски риболов, успешно се използва за риболов от лодка в големите язовири.
Високо качество и функционалност на много атрактивна цена!
Въдиците Abu Garcia се предлагат от магазин Наслука с 2 години гаранция!
- Солидна и здрава въдица
- Композитна конструкция
- Допълнително защитно покритие
- Надежден макародържач
- TS водачи
- Дължина: 2.10 м
- Акция: 15 lbs
- Дължина на дръжката: 37 см
- Тегло: 200 г
- За тролинг риболов
Характеристики
| Модел | Seven |
| Дължина | 2.1 м |
| Акция | 15 lb |
| Тегло | 200 г |
| Тр. дължина | 111 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 9 |
| Материал | Композит |
| Диам. в основата | 13 мм |
| Вид риболов | Тролинг |
Въпроси и отговори (1)
Здравейте, водачите на тази въдица подходящи ли са за плетени влакна. Ако знаете ми кажете и тест и по примамки.
-
Единственото обозначение от производителя, касаещо мощността/акцията на въдицата е това, което сме влючили в описанието - 15 lb.
Водачите са със SiC рингове и са подходящи за плетени влакна.
Беше ли полезен този отговор?
Показват се 1 до 1 от 1 (1 страници)
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
