Formax Aesthetic Tele Carp, 2.70 м, 3 lb, Въдица, телекарп
-
от
-
38.90€ / 76.08 лв. / 76.08лв.
- Код на продукта: 48758
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Formax Aesthetic Tele Carp е въдица за онези, които не обичат да носят излишен багаж, но искат здрава пръчка с поведение на класически карп модел.🎣
Телескопичната конструкция я прави изключително компактна в сгънат вид, а в разпънато състояние показва стабилен строй и мощен гръбнак — идеален за вадене на сериозни риби.
Бланката е от здрав карбон, водачите са с подсилени метални рамки, а макародържачът стои стегнат дори с по-големи шаранджийски макари. Удобната split дръжка с EVA осигурява необходимия захват и контрол.
Предимства:
🟧 Здрава телескопична конструкция
🟧 Компактни транспортни размери
🟧 Композитна бланка с добра мощност
🟧 Сигурен макародържач
🟧 Устойчиви водачи
🟧 Комфортна дръжка
Това е въдица, която можеш да побереш в багажника 🚗, но на водоема няма да правиш компромис с представянето.🎯
- Дължина - въдица: 2.70 м
- Дължина - дръжка: 53 см
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 216 г
| Модел | Aesthetic Tele Carp |
| Дължина | 2.7 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 216 г |
| Тр. дължина | 78 см |
| Брой секции | 7 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | IM8 карбон |
| Диам. в основата | 16.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
