Телекарп Formax Aries Tele Carp, 3.60 м, 3 lb
-
47.50€ / 92.90 лв. / 92.90лв.
- Код на продукта: 48393
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Formax Aries Tele Carp е надеждна телескопична въдица за шаранджийски риболов на средни и далечни дистанции.
Конструкцията е съобразена със съвременните изисквания като съчетава сила, гъвкавост и удобство при транспорт.
- Телескопична шаранска въдица
- Отговаря на съвременните изисквания
- Прогресивна акция
- Отличен контрол
- Прецизно и далечно замятане
- Карбонови бланки
- Водачи със SiC рингове
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 64 см
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 319 г
- За риболов на шаран
Бланката е изработена от качествен материал с прогресивна акция, която осигурява много добър контрол по време на замятане и стабилност при борба с едри риби.
Тестовата крива от 3lb подсказва способност за работа с тежести до около 100 грама, като същевременно позволява прецизност и далечина на замятането.
Моделът е оборудван с широки SIC водачи, които осигуряват безпроблемна работа с плетени или монофилни влакна, както и здрав макародържач, който стабилно фиксира макарата.
Характеристики
| Модел | Aries TeleCarp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 319 г |
| Тр. дължина | 120 см |
| Брой секции | 7 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 19 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
