Шаранджийска въдица, телекарп Daiwa Black Widow XT Tele 3 м, 3 lb
-
55.90€ / 109.33 лв. / 109.33лв.
- Код на продукта: 52181
- Извън наличност
Телескопична шаранджийска въдица Daiwa Black Widow XT Tele 3м 3lb е компактно решение за всеки риболовец, който цени качеството и удобството. 🎣
Тази въдица от успешната серия Black Widow XT Carp на Daiwa се отличава с тънка и здрава бланка от HMC+® карбон. Балансираната акция работи перфектно с монтажи и тежести от 60g до 100g и осигурява отлични дистанции на замятане.
Основни характеристики
- Дължина: 3.00 метра
- Акция: 3lb (60-100g)
- Материал: HMC+® карбонови влакна
- Водачи: Титаниев оксид
- Дръжка: EVA / термосвиваема, 52 см
- Макародържач: DPS
Приложение и предимства
Бланката предлага огромни резерви на мощност. Изваждането дори на едри шарани е безпроблемно. ⚡
Компактният размер позволява лесен транспорт и бърза подготовка на водоема. 🐟
За кого е подходяща
Идеална за шаранджии, които пътуват често или имат ограничено място за съхранение. Телескопичната конструкция съчетава мобилност с професионални характеристики.
За какви тежести за замятане е подходяща въдицата?
Какъв е размерът на въдицата в сгънато състояние?
От какъв материал е изработена бланката?
Какъв тип водачи използва въдицата?
Удобна ли е дръжката за дълъг риболов?
Подходяща ли е за начинаещи шаранджии?
| Модел | Black Widow XT Tele |
| Дължина | 3 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 198 г |
| Тр. дължина | 101 см |
| Брой секции | 6 |
| Брой водачи | 5 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 16 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
