Въдица за морски и сладководен тролинг Penn Overseas II Inline Boat 2.10 м, 300 г, 20-30 lb
-
122.50€ / 239.59 лв. / 239.59лв.
- Код на продукта: 45207
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Въдицата Penn Overseas II Inline Boat е специално проектирана за морски риболов, отличаваща се с устойчивост на корозия и издръжливост в условия на солена вода. Тази въдица е идеален избор за риболов от лодка и предоставя уникални характеристики.
Предимства:
- Намалено триене на влакното вътре в бланката, което предотвратява нараняването на влакното при продължителен риболов.
- Прецизност и контрол благодарение на качествения материал на бланката.
- Лесен транспорт и съхранение.
- Устойчивост на тежки условия в солена вода.
Приложение: Тази въдица е предвидена за риболов от лодка на морски и сладководни трофейни хищници, които изискват мощна и надеждна екипировка. Благодарение на inline дизайна тя е подходяща за използване на места, където пространството е ограничено и обикновените водачи могат да представляват пречка.
- Inline дизайн
- Топ клас карбонови бланки
- Разглобяема конструкция
- Компактни транспортни размери
- Устойчивост на корозия
- С твърд тубус
- Дължина на въдицата: 2.10 м
- Транспортна дължина: 65 см
- Акция: 20 - 30 lb / 300 г
- Тегло: 339 г
- За морски и сладководен риболов от лодка
Penn Overseas II Inline Boat е практична и надеждна въдица, която предлага новаторски дизайн и характеристики, съобразени с нуждите на риболовците в морето.
| Модел | Overseas II |
| Дължина | 2.1 м |
| Акция | 20-30 lb |
| Тегло | 339 г |
| Тр. дължина | 65 см |
| Брой секции | 4 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14 мм |
| Вид риболов | Морски |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
