Тролинг въдица Ugly Stik Tiger Tuff Trolling 2.55 м, 15-40 lb
-
от
-
55.84€ / 109.21 лв. / 109.21лв.
- 69.80€ / 136.52 лв. / 136.52лв.
- спестяваш: 13.96€ / 27.30€
- Код на продукта: 45119
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Ugly Stik Tiger Tuff Trolling - познатите на всички привърженици на екстремния риболов мощни и устойчиви, почти нечупливи Ugly Tech бланки, са вложени и в този модел въдица за риболов от лодка и по-конкретно за тролинг и кльонк.
Предимства:
- Уникална технология
- Мощност и здравина
- Възможност за ползване със спинингова макара и мултипликатор
- SiC водачи
Shakespeare продължават използването на доказаната технология, която освен всичко останало, осигурява оптимален строй и баланс на въдиците.
Въдицата е окомплектована със солиден макародържач и цяла EVA дръжка с триъгълен профил на горната ръкохватка.
- Въдица Ugly Stik Tiger Tuff Trolling
- Ugly Tech Blank конструкция
- Специални SiC водачи
- Надежден винтов макародържач
- EVA дръжка
- Дължина на въдицата: 2.55 м
- Дължина на дръжката: 66 см (38 см до макародържача)
- Акция: 15-40 lb
- Тегло: 429 г
- За тролинг, риболов на сом
Характеристики
| Модел | Tiger Tuff |
| Дължина | 2.55 м |
| Акция | 15-40 lb |
| Тегло | 429 г |
| Тр. дължина | 151 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 10 |
| Материал | Композит |
| Диам. в основата | 18 мм |
| Вид риболов | Морски |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
