Въдица за морски джигинг Pioneer Tuna Power X-Treme 1.80 м, 30-50lb
-
от
-
21.25€ / 41.56 лв. / 41.56лв.
- 42.50€ / 83.12 лв. / 83.12лв.
- спестяваш: 21.25€ / 41.56€
- Код на продукта: 46059
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Въдицата Pioneer Tuna Power X-Treme е проектирана за сериозни риболовци, търсещи върхова производителност при улов на едри морски хищници като туна, групер, дорадо и др.
Със своята здрава графитна конструкция, тя предлага оптимален баланс между лекота и издръжливост, позволявайки продължителен риболов без умора.
Оборудвана с висококачествени водачи със силициево-карбидни пръстени, въдицата осигурява минимално триене, предпазвайки влакното дори при интензивни натоварвания.
Ергономичната EVA дръжка предоставя сигурен и удобен захват, дори в мокри условия, а макародържачът гарантира стабилно закрепване на макарата.
- Дължина на въдицата: 1.80 м
- Дължина на дръжката: 40 см
- Акция: 30-50 lb
- Тегло: 485 г
- За морски тролинг и джигинг
Създадена от утвърдената марка Pioneer Tackle, известна с висококачествените си риболовни принадлежности, Tuna Power X-Treme е надежден партньор за всеки, който търси предизвикателства в морския риболов.
| Модел | Tuna Power |
| Дължина | 1.8 м |
| Акция | 30-50 lb |
| Тегло | 485 г |
| Тр. дължина | 183 см |
| Брой секции | 1 |
| Брой водачи | 7 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 13.5 мм |
| Вид риболов | Морски |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
