Въдица за риболов на шаран Delphin Impala Carp V3 3.60 м, 3 lb, 3 части
-
46.77€ / 91.47 лв. / 91.47лв.
- 77.95€ / 152.46 лв. / 152.46лв.
- спестяваш: 31.18€ / 60.98€
- Код на продукта: 38246
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Impala Carp V3 е трето поколение на едни от най-популярните и изпитани във времето шаранджийски въдици на Delphin. Въдицата има различен дизайн от предходните варианти и разполага с всички необходими характеристики.
- Тънка бланка
- Полупараболичен строй
- Power Join технология
- Комфортно замятане на дистанция
- SeaGuide водачи
- Fuji макародържач
- FullShrink EVA дръжка
- Уникален дизайн
Бланката е тънка с полупараболично действие, но все пак достатъчно бърза за борба с трофейни шарани или за хвърляне на дълги разстояния.
PowerJoin технологията, която представлява подсилващ алуминиев пръстен в края на всяка секция, способства за увеличаване на издръжливостта на частите и устойчивостта на механични повреди.
Въдицата е снабдена с тъмнокафяв висококачествен и ергономичен макародържач Fuji.
Черните SeaGuide водачи с издръжливи SiC вложки минимизират триенето на линията и за увеличаване на разстоянието за замятане.
Impala Carp V3 има уникален дизайн с матова кафява бланка. Разделената дръжка е FullShrink с EVA удебеление в края.
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 65 см
- 50-милиметров водач
- Брой секции: 3
- Акция: 3.0 lb
- Тегло: 338 г
| Модел | Impala Carp V3 |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 338 г |
| Тр. дължина | 125 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 13.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
