Въдица за тролинг Ugly Stik Tiger Gold Tuff Trolling Cork, 2.40 м, 25-50 lb
-
от
-
55.92€ / 109.37 лв. / 109.37лв.
- 69.90€ / 136.71 лв. / 136.71лв.
- спестяваш: 13.98€ / 27.34€
- Код на продукта: 35371
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Въдиците Ugly Stik Gold Tiger Tuff Trolling са изработени по уникална за Shakespeare технология, с което е постигната изключителна здравина и еластичност.
Предимства:
- Доказана здравина и устойчивост
- Резерв от мощност
- Изработена по уникална технология
- Варианти с различна дължина и акция
- Съчетава се перфектно с мулкипликаторна макара
Мощната и издръжлива Ugly Tech бланка съчетава по невероятен начин качествата на вложените материали и е почти нечуплива. Осигурява отличен строй и баланс, гарантиращи успеха - всичко това прави сериите Ugly Stik популярни в цял свят.
Gold Tiger Tuff Trolling е специализиран модел за тролинг и впечатлява с още по-голяма устойчивост бланката и много здрави SIC водачи с рамки от неръждаема стомана.
Към оборудването следва да се добавят семплият, но стабилен винтов макародържач, удобната коркова дръжка с лазерно гравиран надпис и солидната тапа.
Серията Ugly Stik Gold Tiger Tuff Trolling включва различни дължини в съчетание с асортимент от различни акции. Това разширява още повече възможностите за избор и гарантира, че ще намерите въдица, която идеално отговаря на вашите нужди.
- Въдица Ugly Stik Gold Tiger Tuff Trolling
- Ugly Tech Blank конструкция
- Специални Ugly Tuff водачи
- Надежден винтов макародържач
- Гравирана коркова дръжка
- Иновативен клипс
- Дължина на въдицата: 2.40 м
- Акция: 25-50 lb
- Тегло: 481 г
- За тролинг, риболов на сом
| Модел | Tiger Gold |
| Дължина | 2.4 м |
| Акция | 25-50 lb |
| Тегло | 481 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 9 |
| Материал | Карбон Композит |
| Диам. в основата | 22 мм |
| Вид риболов | Тролинг |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка



