Детски комплект въдица и макара Shakespeare Catch A Monster Spin Combo, Orange
-
от
-
30.15€ / 58.97 лв. / 58.97лв.
- 33.50€ / 65.52 лв. / 65.52лв.
- спестяваш: 3.35€ / 6.55€
- Код на продукта: 50320
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Shakespeare Catch A Monster Spin Combo е бюджетен комплект за риболов, подходящ за деца. Той включва въдица и макара с навито монофилно влакно в прозрачен цвят и с подходящ диаметър. Комплектът е в оранжев цвят.
Въдицата е изработена от фибростъкло и е на две секции. Дължината ѝ е 1.37 м, а EVA дръжката е удобна за хващане. Акция 4-10 lb.
Макарата е с графитен корпус и има 1 лагер. Тя е компактна и лесна за използване. Навита е с монофилно прозрачно влакно с предавателно число 4.9:1.
Комплектът е подходящ за риболов на спининг или с подвижна плувка. Той е чудесен избор за начинаещи риболовци, които търсят бюджетен и надежден комплект.
- Въдица от фибростъкло
- На две секции
- Дължина: 1.37 м
- EVA дръжка
- Акция: 4-10 lb
- Макара с графитен корпус
- 1 лагер
- Компактни размери
- С навито монофилно прозрачно влакно
- Предавателно число: 4.9:1
Характеристики
| Модел | Catch A Monster |
| Дължина | 1.35 м |
| Акция | 4-10 lb |
| Тегло | 295 г |
| Тр. дължина | 71 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 4 |
| Материал | Композит |
| Диам. в основата | 9 мм |
| Вид риболов | Спининг |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
