Гъвкав нож от неръждаема стомана Mora Pro Flex S
-
15.90€ / 31.10 лв. / 31.10лв.
- Код на продукта: 49193
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Mora Pro Flex S е специализиран гъвкав (flex) нож, изработен така, че да улеснява рязане на меки и гъвкави материали — например кабели, гумени уплътнения, силикони и др.
🟦 Острие: Дължина 8.5 смм, дебелина само 1.3 мм, изработено от шведска неръждаема стомана (SGM® S-ASE101) с твърдост около 56.5 HRC.
🟦 Дръжка: Ергономична, от полимер с мека антихлъзгаща повърхност и стабилен предпазител за пръстите.
🟦 Калъф: Полимерен, със система Smart Button за свързване на няколко ножа, а също и клипс за колан — практична и лесна за носене комбинация.
🟦 Размери:
- Обща дължина: 20 см
- Дължина на острието: 8.5 см
- Тегло: 66 г
| Обща дължина | 20 см |
| Дължина на острието | 8.5 см |
| Дебелина на острието | 1.3 мм |
| Широчина на острието | 20 мм |
| Дължина на дръжката | 11.5 см |
| Модел | Pro Flex S |
| Тегло | 66 г |
| Материал | Неръждаема стомана |
Задай въпрос относно Гъвкав нож от неръждаема стомана Mora Pro Flex S
Задайте въпрос !
Прегледите над Гъвкав нож от неръждаема стомана Mora Pro Flex S
Средна оценка:
Общо прегледи (0)
щракнете върху връзката, за да добавите преглед.
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
Подобни продукти
Фиксиран нож Cold Steel Pendleton Lite Hunter
35.60€ / 69.63 лв. без ДДС: 35.60€ / 69.63 лв.
Комплект нож и сгъваем трион Bahco Laplander
52.80€ / 103.27 лв. без ДДС: 52.80€ / 103.27 лв.
Ловен нож Mora Outdoor 2000
42.80€ / 83.71 лв. без ДДС: 42.80€ / 83.71 лв.
Тактически нож с калъф Ganzo G8012V2-LG
42.80€ / 83.71 лв. без ДДС: 42.80€ / 83.71 лв.
Тактически нож с калъф Ganzo G8012V2-GY
42.80€ / 83.71 лв. без ДДС: 42.80€ / 83.71 лв.
Тактически нож с калъф Ganzo G8012V2-DY
42.80€ / 83.71 лв. без ДДС: 42.80€ / 83.71 лв.
Нож Mora Kansbol Burnt Orange
52.80€ / 103.27 лв. без ДДС: 52.80€ / 103.27 лв.
Туристически нож с магнезиева запалка Mora Companion Spark
42.80€ / 83.71 лв. без ДДС: 42.80€ / 83.71 лв.
Туристически нож Mora Companion, Olive Green
19.80€ / 38.73 лв. без ДДС: 19.80€ / 38.73 лв.
