Ловен нож Muela 21733-G
-
от
-
48.90€ / 95.64 лв. / 95.64лв.
- Код на продукта: 49199
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Muela 21733-G е качествен модел ловен/тактически нож с фиксирано острие. 🔪
✅ Острие: От устойчива неръждаема хром-молибденова стомана, X50CrMoV15. Твърдост - 57-58 HRC.
✅ Дръжка: Полимерна, термообработена дръжка с накатка. Добавен е метален гард.
✅ Кания: Стилен модел от естествена кожа.
✅ Размери:
- Дължина на острието: 16.5 см
- Обща дължина: 28 см
- Тегло: 281 г
Muela (Manufacturas Muela S.A.) е испански производител, основан през 1952 г., със седалище в Сиудад Реал. Компанията произвежда около 350 000 ножа годишно, включително ловни, тактически, сгъваеми и луксозни модели.
Ловните ножове Muela съчетават ръчна изработка с модерна ефективност, насочена към практично и качествено използване.
Дизайнът е насочен към функционалност и комфорт при продължителна употреба - ножовете са солидни, с надеждна изработка и с отвор за ремък или връв, полезен при лов, бушкрафт и оцеляване.
| Обща дължина | 28 см |
| Дължина на острието | 16.5 см |
| Дебелина на острието | 3.8 мм |
| Широчина на острието | 35 мм |
| Дължина на дръжката | 11.5 см |
| Модел | 21733-G |
| Тегло | 281 г |
| Материал | Неръждаема стомана |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
