Комплект за шаран DAM Carp CMB 3.60 м, 3.5 lb, 8000FD
-
от
-
98.81€ / 193.26 лв. / 193.26лв.
- 116.25€ / 227.37 лв. / 227.37лв.
- спестяваш: 17.44€ / 34.11€
- Код на продукта: 52278
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Комплектът за шаран DAM Carp CMB е перфектно съчетание от надеждна и балансирана екипировка. Включва въдица DAM Iconic Carp 3.60м с акция 3.5lb, макара DAM Quick 2 V2 8000 FD и влакно Damyl Spezi Line Carp 0.35мм.
Въдицата е изработена от карбонов материал, осигурява чувствителност и здравина при борба с трофейни екземпляри. 🎣
Основни характеристики
- Дължина: 3.60 метра, 2 части
- Акция: 3.5lb - идеална за средни и големи шарани
- Макара: 8000 FD с плавен механизъм и голям капацитет
- Влакно: 0.35мм, специално за шаранджийски риболов
💰 Закупуването на Комплект за шаран DAM Carp CMB 3.60м, 3.5lb / 8000FD позволява използването на 15% отстъпка от стандартните цени на включените продукти!
Приложение
Комплектът е подходящ за риболов на шаран във всякакви водоеми - язовири, реки и езера. Гарантира далечни замятания и сигурен улов. ⚡
Защо да изберете този комплект?
Марката DAM е синоним на качество и издръжливост. Всички компоненти са съобразени помежду си, което гарантира оптимална работа и дълготрайност. 🐟
За какъв вид риболов е подходящ този комплект?
Каква е дължината на въдицата?
Какъв е диаметърът на включеното влакно?
Подходящ ли е комплектът за начинаещи?
Каква е акцията на въдицата?
Каква е марката на комплекта?
Включва ли комплектът всичко необходимо за риболов?
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тр. дължина | 187 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 15 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
