Шаранджийски телескопичен сет DAM Charger TeleCarp 3.60 м, 3 lb, 5000 FD CMB
-
от
-
72.90€ / 142.58 лв. / 142.58лв.
- Код на продукта: 47007
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
DAM Charger TeleCarp 3.60м, 3lb / 5000FD CMB е чудесно решение за всички риболовци на шаран, които търсят надежден и здрав комплект със стилен дизайн.
Сетът е с много добри характеристики, привлекателен външен вид и се харесва на риболовци от всички възрасти.
Включва карбонова телескопична шаранджийска въдица, макара с преден аванс и навито монофилно влакно в камуфлажен цвят.
Въдица DAM Charger TeleCarp
- Бланка от високомодулен карбон
- Телескопична конструкция
- EVA дръжка за комфорт и контрол
- SIC водачи
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Акция: 3.0 lb
- Дължина на дръжката: 58 см
Макара DAM Charger 3L 5000FD
- 3 лагера
- С преден аванс
- Качествено монофилно влакно с тест 12 lb
- Сгъваема дръжка
- Пред. число: 5.1:1
- Капацитет: 0.33 - 270 / 0.35 - 240 / 0.40 - 185
Характеристики
| Модел | Charger TeleCarp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3 lb |
| Тегло | 715 г |
| Тр. дължина | 99 см |
| Брой секции | 6 |
| Брой водачи | 5 |
| Материал | Карбон |
| Диам. в основата | 21 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
