Риболовен нож Akara Diver Pro
-
11.90€ / 23.27 лв. / 23.27лв.
- Код на продукта: 55572
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Akara Diver Pro KADP-11/5 е специализиран модел нож за водолази и любители на подводния риболов. Изработен от устойчива неръждаема стомана, той работи безотказно при дъжд, влага и солена вода. 🎣
Острие от неръждаема стомана
Острието е 11.5 см, с комбинирана режеща повърхност - гладка и серетирана зона. Вградният резач за въжета позволява ефективно рязане на влакна, поводи и въжета. 🔥
Ергономична дръжка с предпазител
Дръжката осигурява стабилен захват дори при мокри ръце. Гардът предотвратява приплъзване към острието - важно при работа под вода или на лодка.
Основни характеристики
- Дължина на острието: 11.5 см
- Обща дължина: 23 см
- Материал: неръждаема стомана
- Серетиран гръб + резач за въжета
- Оранжев калъф
- Включен колан за носене
Приложение
Подходящ за подводен риболов, морски и сладководен риболов, къмпинг, каякинг и спешни ситуации. Компактният размер и яркият цвят правят Akara Diver Pro незаменим помощник на открито. 🌊
Открийте го в Наслука на отлична цена!
От какъв материал е изработено острието?
Подходящ ли е за рязане на въжета?
Включва ли калъф за носене?
Безопасна ли е дръжката при мокри ръце?
За какви дейности е подходящ ножът?
Каква е общата дължина на ножа?
| Обща дължина | 22.5 см |
| Дължина на острието | 11.5 см |
| Дебелина на острието | 3.8 мм |
| Широчина на острието | 23 мм |
| Дължина на дръжката | 11 см |
| Модел | Diver Pro |
| Тегло | 220 г |
| Материал | Неръждаема стомана |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
