Шаранджийски комплект DAM Charger Carp 3.66 м, 3.25lb, FD6000 CMB
-
от
-
99.80€ / 195.19 лв. / 195.19лв.
- Код на продукта: 55760
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
DAM Charger Carp е цялостно решение за шаранджийски риболов, което съчетава качество и достъпна цена. Комплектът включва въдица с дължина 3.66м и акция 3.25lb, изработена от 24T карбонов материал. Бързата акция осигурява отличен контрол при борба с едри шарани. 🎣
Въдицата е оборудвана със SIC водачи (начален диаметър 50мм) и стабилен макародържач. Минималистичната плъзгаща се дръжка гарантира комфорт при дълги сесии.
Основни характеристики
- Въдица: 24T карбонова бланка, 3.66м
- Макара: FD 6000, 2+1 сачмени лагери
- Водачи: SIC (начален 50мм)
- Система: Безкрайна антиреверс
- Материали: Алуминиева шпула, графитен корпус
Предимства за риболовеца
Подходящ за начинаещи и опитни шаранджии, осигурява надеждност при всички условия на водоема.
Алуминиевата дръжка и TPE дръжката на макарата гарантират удобство при продължителна употреба. Големият диаметър на водачите намалява триенето и удължава живота на влакното.
Открийте DAM Charger Carp в Наслука на супер цена! 🐟
За какъв вид риболов е подходящ този комплект?
Включено ли е влакно в комплекта?
Подходящ ли е за начинаещи?
Какви са предимствата на карбоновата бланка?
Колко части има въдицата?
Какъв е размерът на макарата?
| Модел | Charger Carp |
| Дължина | 3.66 м |
| Акция | 3.25 lb |
| Тегло | 788 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
