Шаранджийски комплект DAM Charger Carp 3.96 м, 3.5 lb, FD8000 CMB
-
от
-
119.80€ / 234.31 лв. / 234.31лв.
- Код на продукта: 55761
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Комплектът DAM Charger Carp съчетава минималистичен дизайн и отлична уловна ефективност. Идеален за начинаещи и опитни шаранджии, които търсят качество на достъпна цена. 🎣
Въдицата е изработена от 24T карбонов материал с бърза акция. Дължината от 3.96м и акция 3.5lb осигуряват прецизно замятане и сигурен контрол при борба с едрата риба.
Основни характеристики
- Въдица: 24T карбонов материал, бърза акция
- Водачи: SIC керамични, начален диаметър 50мм
- Макара: FD размер 8000, 2+1 сачмени лагера
- Шпула: Алуминиева
- Дръжка: минималистична, сTPE дръжка за сигурен захват
За кого е подходящ
Този комплект е отличен избор за риболов на шаран и амур. Надеждната конструкция и качествените компоненти гарантират дълготрайна употреба. 🐟
Поръчайте от Наслука и получете всичко необходимо за успешен риболов!
За какви риби е подходящ този комплект?
Има ли навито влакно на макарата?
От какъв материал е изработена въдицата?
Подходящ ли е комплектът за начинаещи?
Какъв е размерът на макарата?
Колко части има въдицата?
Какви водачи има на въдицата?
| Модел | Charger Carp |
| Дължина | 3.96 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 1 кг |
| Тр. дължина | 201 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 17 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
