Шаранска въдица Filstar Tournament Carp 3.90 м, 3.75lb
-
62.90€ / 123.02 лв. / 123.02лв.
- Код на продукта: 20272
- Извън наличност
FilStar Tournament Carp е отлична въдица за риболов на шаран със заявка да се превърне в една от най-популярните шаранджийски въдици в България.
Въдицата е изработена от високомодулен карбон с матово покритие и е изключително лека и балансирана.
Оборудвана е с първокласни SeaGuide водачи с три крачета, гарантиращи безпрепятственото използване на монофилни и плетени влакна.
Първият водач е с диаметър 50мм, което позволява да постигнете желаната дистанция на замятане дори и при използване на по-дебело основно влакно.
Акцията от 3.75 lbs в съчетание със стегнатия, прогресивен строй на въдицата носят необходимата доза сигурност при изваждане на трофейна риба.
Бланката над макародържача е подсилена, а дръжката е ергономична с метална тапа, която осигурява добър и надежден захват при замятане.
Tournament Carp е отлична въдица без конкуренция в своя ценови клас!
- Изящна изработка
- Високомодулен карбон
- Тънки и здрави бланки
- Ниско тегло
- SeaGuide водачи
- Ергономичен макародържач
- Секции: 2 бр.
- Дължина на дръжката: 63 см
- Дължина: 3.90 м
- Акция: 3.75 lb
- Тегло: 425 г
| Модел | Tournament Carp |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.75 lb |
| Тегло | 425 г |
| Тр. дължина | 200 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 15.4 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
