Шаранска въдица Prologic C-Series Spod and Marker AB 12FT 3.60 м, 5.0lb, 2 части
-
от
-
83.90€ / 164.09 лв. / 164.09лв.
- Код на продукта: 37283
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Новата серия шарански въдици от Prologic съчетава изключителна производителност, елегантен стил и функционалности, характерни за премиум клас пръчки.
Към гамата се добавя и специализиран Spod & Marker вариант.
Въдиците от C-Series преминават през последователни технически подобрения и компонентни иновации.
- Spod & Marker модел
- Елегантен стил
- Функционалности, характерни за премиум клас пръчки
- Мощна карбонова бланка
- Машинно изрязан, анодизиран макародържач в стил "Inspire"
- Дръжка с противохлъзгащо покритие и EVA секция
- Водачи серия ММ
- Anti-Frap върхов водач
- Прогресивен строй
- Антирефлексно покритие
- 50 мм първи водач
Този изящно балансиран и изцяло завършен модел разполага с надеждна бланка, която издържа на сериозно натоварване. Моделът предлага бърза и мощна кастинг акция от 5.0lb за далечни и точни замятания при захранване със спомбове и ракети.
- Дължина: 3.90 м
- Дължина на дръжката: 62 см
- Акция: 5.0 lb
- Брой секции: 2 бр.
- Тегло: 488 г
Характеристики
| Модел | C-Series |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 5 lb |
| Тегло | 488 г |
| Тр. дължина | 188 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 16 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
