Шаранска въдица за риболов на река Korum Big Water 3.60 м, 2.5 lb, 2 части
-
140.31€ / 274.42 лв. / 274.42лв.
- 155.90€ / 304.91 лв. / 304.91лв.
- спестяваш: 15.59€ / 30.49€
- Код на продукта: 25763
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Уникална серия въдици на Korum, проектирани за риболов на едри риби като шаран и бяла мряна на река.
Big Water включва двуколенни и триколенни модели с голяма мощност и здравина. Безупречната изработка прави впечатление веднага.
Изработени от 3К карбонов материал с впечатляващи качества. Въдиците са с прогресивен строй.
Всички варианти на въдиците Korum Big Water са със светещо покритие на върха, което улеснява риболова в тъмната част на денонощието.
Оборудването включва топ клас SeaGuide TDG водачи - олекотени, фини и много устойчиви.
Изцяло корковата дръжка и комфортния DPS макародържач допълват усещането за един отличен продукт.
- Въдица Korum Big Water
- Конструкция от две части
- Мощност и здравина
- За риболов на едри риби на река
- 3К високомодулен карбон
- Безупречна изработка
- Прогресивен строй
- Връх с фосфорисциращо покритие
- SeaGuide TDG водачи
- DPS макародържач
- Изцяло коркова дръжка
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 50 см
- Акция: 2.5 lb
- Тегло: 303 г
| Модел | Big Water II |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 2.5 lb |
| Тегло | 303 г |
| Тр. дължина | 187 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 8 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
