Въдица за тролинг и кльонк Shimano Catana DX Trolling Lite 2.10 м, 12 lb
-
102.47€ / 200.41 лв. / 200.41лв.
- 113.85€ / 222.67 лв. / 222.67лв.
- спестяваш: 11.38€ / 22.26€
- Код на продукта: 48476
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Въдицата Shimano Catana DX Trolling Lite 2.10 м, 12lb е част от специализирана серия, проектирана за риболов на тролинг и кльонк, с акцент върху мощта, прецизността и надеждността.
Конструкцията на бланката е изработена от високомодулен XT30 карбон, подсилен с Geofibre влакна – комбинация, която осигурява отлична здравина, гъвкавост и контрол при вадене на трофейни риби, без да натоварва излишно ръката. С дължина от 2.10 м, моделът е оптимален за боравене от лодка и позволява точно подаване на линията както при тролинг, така и при кльонк.
Оборудвана е със здрави двойни водачи от неръждаема стомана Shimano Hardlite, подходящи за употреба с монофилни и плетени влакна. Макародържачът е изцяло метален, сигурен и устойчив, съвместим с мултипликаторни макари, каквито обикновено се използват при този тип риболов.
- Въдица от 1+1 части
- XT30 карбон + Geofibre
- Мощност и здравина
- За тежък тролинг и кльонк
- Shimano Hardlite водачи
- Метален макародържач
- Дължина на въдицата: 2.10 м
- Дължина на дръжката: 45 см
- Акция: 12 lb
- Тегло: 524 г
Моделът е част от добре познатата серия Catana на Shimano – синоним на качество и ефективност в средния ценови клас.
| Модел | Catana |
| Дължина | 2.1 м |
| Акция | 12 lb |
| Тегло | 524 г |
| Тр. дължина | 163 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 10 |
| Материал | XT30+Geofibre |
| Диам. в основата | 13 мм |
| Вид риба | Сом |
| Вид риболов | Тролинг |
Задайте въпрос !
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
