Тролинг въдица Ugly Stik Tiger Tuff Trolling 2.40 м, 25-50lb
-
от
-
51.12€ / 99.98 лв. / 99.98лв.
- 63.90€ / 124.98 лв. / 124.98лв.
- спестяваш: 12.78€ / 25.00€
- Код на продукта: 45120
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Ugly Stik Tiger Tuff Trolling - познатите на всички привърженици на екстремния риболов мощни и устойчиви, почти нечупливи Ugly Tech бланки, са вложени и в този модел въдица за риболов от лодка и по-конкретно за тролинг и кльонк.
Предимства:
- Уникална технология
- Мощност и здравина
- Възможност за ползване със спинингова макара и мултипликатор
- SiC водачи
Shakespeare продължават използването на доказаната технология, която освен всичко останало, осигурява оптимален строй и баланс на въдиците.
Въдицата е окомплектована със солиден макародържач и цяла EVA дръжка с триъгълен профил на горната ръкохватка.
- Въдица Ugly Stik Tiger Tuff Trolling
- Ugly Tech Blank конструкция
- Специални SiC водачи
- Надежден винтов макародържач
- EVA дръжка
- Дължина на въдицата: 2.40 м
- Дължина на дръжката: 66 см (38 см до макародържача)
- Акция: 25-50 lb
- Тегло: 455 г
- За тролинг, риболов на сом
Характеристики
| Модел | Tiger Tuff |
| Дължина | 2.4 м |
| Акция | 25-50 lb |
| Тегло | 455 г |
| Тр. дължина | 127 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 9 |
| Материал | Композит |
| Диам. в основата | 17 мм |
| Вид риболов | Морски |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
