Шаранска въдица Delphin Partisan 3.60 м, 3.50lb, 3 части
-
56.95€ / 111.38 лв. / 111.38лв.
- Код на продукта: 18706
- Извън наличност
Delphin Partisan е новото попълнение сред шаранджийските модели на марката.
Отличното съотношение между съставките в композитния материал, от който въдицата е изработена, е гаранция за качество, здравина и оптимален строй.
Моделът има запомнящ се дизайн в черен цвят с елементи във военно зелено.
Прогресивно-параболичната акция носи наслада при изваждане на всяка риба.
Правилно подбраните параметри - дължина и акция, покриват всяко предизвикателство, включително и далечния кастинг при необходимост.
Delphin Partisan е оборудвана с висок клас водачи, като първият е с диаметър 50 мм - предимство, което рядко имат въдиците от този ценови диапазон.
Удобната дръжка е изцяло покрита с антихлъзгаща материя.
Ако търсите качествена шаранджийска пръчка на атрактивна цена и с прекрасен дизайн - Вашият избор е Delphin Partisan!
- Въдица от три секции
- Композитна конструкция
- SiC водачи
- 50 мм първи водач
- Антихлъзгаща дръжка
- Модерен дизайн
- Дължина на въдицата: 3.60 м
- Дължина на дръжката: 64 см
- Акция: 3.5 lb
- Тегло: 365 г
- За риболов на шаран
| Модел | Partisan Carp |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 365 г |
| Тр. дължина | 126 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Карбон Композит |
| Диам. в основата | 14.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
-
Оптималната тежест за замятане е до 120 г.Беше ли полезен този отговор?
-
Здравейте,
Съвсем скоро ще са налични. Пътуват към България.
Следете количествата в сайта. Поздрави.
Беше ли полезен този отговор?
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
Бърза поръчка
