Шаранска въдица Prologic C-Series SC 3.60 м, 3.25lb AR, 3 части
-
от
-
99.80€ / 195.19 лв. / 195.19лв.
- Код на продукта: 36040
- Експресна Безплатна доставкa
- В наличност
- Поръчай и получи на 29.04
Информация
Новата C-серия въдици от Prologic съчетава изключителна производителност, елегантен стил и функционалности, характерни за премиум клас пръчки.
Гамата C-Series преминава през последователни технически подобрения и компонентни иновации.
- Изключителна производителност
- Елегантен стил
- Функционалности, характерни за премиум клас пръчки
- Супер тънка високомодулна бланка
- Машинно изрязан, анодизиран макародържач в стил "Inspire"
- Коркова дръжка
- Водачи серия ММ
- Anti-Frap върхов водач
- Подходяща за различни условия на риболов
- Полупараболичен строй
- Антирефлексно покритие
- 50 мм първи водач
Този изящно балансиран и изцяло завършен модел разполага с изключително тънка бланка, която придава голяма чувствителност.
Въдицата предлага бърза и мощна кастинг акция от 3.25lb за далечни и точни замятания.
- Дължина: 3.60 м
- Акция: 3.25 lb
- Брой секции: 3 бр.
- Тегло: 430 г
Характеристики
| Модел | C-Series |
| Дължина | 3.6 м |
| Акция | 3.25 lb |
| Тегло | 430 г |
| Тр. дължина | 126 см |
| Брой секции | 3 |
| Брой водачи | 6 |
| Материал | Високомодулен карбон |
| Диам. в основата | 13.5 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
