Шаранджийска въдица DAM XT1 3.90 м, 3.50lb, 2 части
-
от
-
71.82€ / 140.47 лв. / 140.47лв.
- 79.80€ / 156.08 лв. / 156.08лв.
- спестяваш: 7.98€ / 15.61€
- Код на продукта: 52178
- В наличност
- Поръчай и получи на 28.04
Информация
Въдицата DAM XT1 предлага изключително съотношение цена-качество за шаранджийски риболов. Изработена от тънка и мощна 24TC карбонова бланка, осигурява дълги и прецизни замятания. 🎣
Новата серия е оборудвана с олекотени черни Minima водачи, които значително подобряват характеристиките при замятане. Моделът покрива нуждите на всеки шаранджия.
Основни характеристики
- Тънка, лека и мощна TC24 карбонова бланка
- Бързо действие за отлична чувствителност
- Леки и издръжливи черни Minima водачи
- Качествена EVA дръжка, дължина 63 см
- DPS макародържач
За кого е подходяща
Въдицата DAM XT1 3.90м 3.50lb е идеална за риболов на шаран на средни по размери и големи водоеми. Комбинацията от дължина и акция позволява ефективна работа с различни монтажи. ⚡
Двуделната конструкция улеснява транспорта, а издръжливите материали гарантират дългосрочна употреба при интензивен риболов.
За какви техники е подходяща тази въдица?
Идеална за класически шаранджийски монтажи на средни и дълги дистанции.
Какъв е теста на въдицата?
Въдицата има тест 3.50lb, подходящ за тежести и хранилки до 100-120 грама.
Колко части има въдицата?
Въдицата е двучастна, което улеснява транспорта и съхранението й.
Подходяща ли е за начинаещи?
Да, отличното съотношение цена-качество и лесната употреба я правят перфектен избор за начинаещи шаранджии.
Какви водачи използва DAM XT1?
Въдицата е оборудвана с леки черни Minima водачи, които намаляват теглото и подобряват замятането.
Каква макара се препоръчва?
Препоръчва се макара размер 8000-12000 с добър капацитет за плетено или монофилна влакно.
Колко тежи въдицата?
Благодарение на карбоновата конструкция и олекотените водачи въдицата е изключително лека за своя клас.
Характеристики
| Модел | XT1 |
| Дължина | 3.9 м |
| Акция | 3.5 lb |
| Тегло | 368 г |
| Тр. дължина | 202 см |
| Брой секции | 2 |
| Брой водачи | 7 |
| Материал | 24Т карбон |
| Диам. в основата | 17 мм |
| Вид риба | Шаран |
| Вид риболов | Шарански |
Въпроси и отговори (0)
Задайте въпрос !
Оценка за продукта (0)
Оценка (0)
ТОП ОТЗИВИ НА КЛИЕНТИ
x
Бърза поръчка
